דלג לתוכן דלג לתפריט ראשי

הזמנה לחולי טרשת נפוצה

אימוני חתירה בסירות דרקון לחולי טרשת נפוצה ולבני משפחותיהם- בואו למפגש התנסות חינם! החתירה מפעילה שרירים, תורמת לשיווי המשקל הסטטי והדינמי ומשפרת קואורדינציה. האימון בסירות דרקון משפר סבולת לב ריאה ואת גמישות השרירים ומומלצת ע"י רופאים וחוקרים.

MS VIKINGS

מחלת הטרשת הנפוצה משפיעה על יכולת התנועה. הוכח כי פעילות גופנית מיטיבה עם אנשים החיים עם טרשת נפוצה ומסייעת בשימור ושיפור היכולות התפקודיות היומיומיות. פעילות גופנית תורמת לחיזוק השרירים וגמישותם, משפרת את מצב הרוח ובריאות המוח ומפחיתה את רמות העייפות.

 

לפי חוקרים בתחום, חשוב שהתעמלות של חולי טרשת נפוצה תיתן דגש על נושאים כגון: שיפור ואתגור יכולת שיווי המשקל במנחים סטטיים ובתנועה, שיפור יכולת ייזום תנועה ושיפור תזמון התנועה. כמו כן, מומלץ לשים דגש גם על תנועות רוטציה של הגו.

 

החתירה, כחלק מתכנית אימונים כוללת, עונה על כלל הצרכים הללו. אופי הפעילות בסירות דרקון יכול להשתלב בצורה אידאלית עם דרכי הטיפול המומלצות לעבודה עם אנשים עם טרשת נפוצה. בנוסף, חתירה בסירות דרקון משלבת פיתוח מיומנויות פיזיות וכושר גופני יחד עם התמודדות אישית וחברתית ורכישת ערכי עבודת צוות. החתירה נעשית במים שקטים ומעניקה למשתתפים פעילות ספורטיבית חווייתית ומעשירה בסביבה ירוקה ונעימה.

 

קבוצת MS VIKINGS הוקמה ומנוהלת ע"י עופר פז, פיזיותרפיסט וראש תחום החתירה הטיפולית במרכז דניאל לחתירה, יחד עם איתן וייס, פיזיותרפיסט. התכנית הוקמה בשיתוף עם MS ישראל וכוללת מפגש אחד בשבוע של כשעה בה יתאמנו המשתתפים ביחד בסירות דרקון על נהר הירקון בתל אביב. הפעילות כפופה לנהלי בטיחות קפדניים ומופעלת על ידי מדריכי חתירה קבועים, מקצועיים ובעלי ניסיון של שנים בהדרכה.

אנו מזמינים אתכם להצטרף אל MS VIKINGS- קבוצת חתירה של חולי טרשת נפוצה עם בני משפחותיהם.

לפרטים נוספים: 03-6990484 שלוחה 0 (מזכירות), או 052-2443022 (אורי קורנהנדלר, רכז התכנית).

MS VIKINGS- קבוצת חתירה של חולי טרשת נפוצה עם בני משפחותיהם.

[/vc_column]
קבוצה של אנשים עם פרקינסון חותרת בסירת דרקון

רוצים להתחיל?

לתאום התנסות חינם, התקשרו עכשיו 03-6990484 או כתבו לנו.

הפעילות בימי ג' בשעה 17:30 במרכז דניאל לחתירה, שדרות רוקח 2, תל אביב, סמוך לחניון רידינג ולנמל תל אביב. מפגש ראשון חינם ללא התחייבות, ולאחר מכן, 250 ₪ למשתתף לחודש.

במפגשים תלמדו לחתור בסירות הדרקון המסורתיות, תפעילו את מירב שרירי גופכם, תשפרו את הקורדיניציה, ותהנו מחוויה צוותית ייחודית ומגבשת, מלאת ספורט וטבע בתל אביב!

דילוג לתוכן