דלג לתוכן דלג לתפריט ראשי

מרכז דניאל לחתירה

המרכז מהווה בית ללימודי חתירה וימאות, מקדם את החתירה האקדמית בישראל, מטפח אלופים, ומעצים אוכלוסיות מיוחדות, באמצעות פעילות ימית.

מרכז דניאל לחתירה

המרכז מהווה בית ללימודי חתירה וימאות, מקדם את החתירה האקדמית בישראל, מטפח אלופים, ומעצים אוכלוסיות מיוחדות, באמצעות פעילות ימית.

לשירותכם

מרכז דניאל לחתירה מספק את התשתית המובילה בישראל לספורט החתירה האקדמית, קיאקים ופעילות קבוצתית בסירות דרקון. המרכז משמש בית לנבחרות ישראל בחתירה אולימפית ופראלימפית, ומוביל בחינוך ימי, חוגי חתירה ושייט, וקייטנות לילדים ונוער. במרכז פועל גם מועדון חברים תוסס, הפתוח לקהל הרחב. סירות הדרקון מתאימות לימי גיבוש וכיף עבור קבוצות, בתי ספר, חברות וארגונים. בנוסף, מרכז דניאל לחתירה מקיים תוכניות מתמשכות עבור אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים, אנשים עם מוגבלויות ונוער בסיכון.

נשמח לעמוד לשירותכם, ולהתראות על המים!

סרטון המתאר את סיפורו של מרכז דניאל לחתירה

מרכז דניאל לחתירה של עיריית תל אביב-יפו הוקם ע"י משפחתו של דניאל עמיחי מרכוס ז"ל, יחד עם קרן תל אביב לפיתוח. המרכז נפתח לפעילות בשנת 2003, כמתקן מתקדם מסוגו בעולם, ומהווה תשתית מובילה בישראל לענפי ספורט החתירה.

אליפויות ישראל, משחקי המכבייה, תחרויות ואירועי ספורט רבים ומגוונים מתקיימים במתחם שוקק החיים לאורך השנה כולה.

המיקום הגיאוגרפי על שפך הירקון מאפשר פעילות במים שקטים בנחל, כמו גם יציאה לחתירה מאתגרת בים הפתוח, והמעגן המשוכלל מאפשר גישה קלה ונוחה למים.

באחד המתחמים היפים והמעוצבים בתל אביב. עומד לרשות המשתמשים צוות מנוסה ומקצועי, וציוד מתקדם ברמה בינלאומית.

המתחם מצטיין בנגישות לבעלי צרכים מיוחדים.

מועדון החברים פתוח לקהל הרחב, ומציע קורסים ופעילות אתגרית: חתירה אקדמית, קיאקים ימיים, סרף-סקי וקיאקי גלים. חברי המועדון נהנים גם מחדר כושר חדיש, חוגי ספורט, ומלתחות איכותיות. בחוגים ובקייטנות לילדים מושם דגש מיוחד על פיתוח ביטחון עצמי, אחריות, עבודת צוות ומנהיגות, באקלים חברתי מדהים.

סירות הדרקון מיועדות לפעילות קבוצתית מגבשת, מהנה וצבעונית. חברות וארגונים נהנים מימי גיבוש וימי כיף, קורסים וסדנאות, המשלבים פעילות ספורטיבית על המים.

חזונו של המרכז לפתח, לקדם ולעודד את החתירה האקדמית בישראל, לטפח ספורטאים מצטיינים, להעצים אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים, ולחזק את הספורט שדניאל עמיחי מרכוס כל כך אהב.

מה במרכז

החזון שלנו

חזון מרכז דניאל לחתירה, סירות חתירה על רקע מבנה מרכז דניאל
דילוג לתוכן